Karel Hizmet Merkezi

Karel telefon santrali yerinde destek hizmetleri

Karel santral servisi

Karel telefon santrallerini uzman kadromuzda bulunan karel santral servisi ekipleri ile onarıyoruz. Kaliteli orjinal karel teknik servis ürünleri ile karel santral arızalarına nokta atışı çözümler sunarak; Uygun ve ekonomik maliyetli çözümler sunuyoruz. 5000 ‘İn üzerinde karel santral servisi sunduğumuz mutlu müşterimiz bulunmaktadır.

Karel santral servisi hizmetleri vermekte olan firmamız. Santral servis hizmetini siz müsterilerimize daima kaliteli olarak sunmak için çalışmaktadır. Santral servisi verdiğimiz karel santral modelleri karel ms26, karel ms38, karel ms48, karel ms128, karel ms26s, karel ms38s, karel ms48s, karel ms26c, karel ms38c, karel ms48c, karel ms48ip, karel ds200m, karel ds200s, karel ds200ip, karel ipv10, karel ipv20, karel ipv50 Santraller konusunda deneyimli ve profesyonal kadromuz ile karel santral servisi hizmeti sunmaktayız.

Karel telefon santrali servisi

Karel Telefon santralleri çok fazla olmasada periyodik olarak bakım yapılması gereken ürünler arasındadır. Karel santral servisi sizlere birazdan bağzılarını açıklayacağım santral arızaları konusunda yardımcı olacak yetki ve profesyonel’liğe sahiptir. Örnek olarak  karışık bir santral alt yapıya sahipseniz telefon santrali servisine daha çok ihtiyacınız olur. Santral sisteminizde ne kadar fazla ek donanım olursa arıza riskiniz o kadar arttığı gibi güç ile alakalı herhangi bir problede de santral sisteminiz çalışmayıp şirketinizin iletişimi durmuş olacaktır. bu örnek verdiğim sebepler dışında daha bir çok neden sisteminizin randımanlı çalışmasına engel olacaktır. Bu durumda ”karel santral servisi” ne ihtiyacınız olacaktır. Karel santral servisi karel santral ürünleri ile ilgili bütün konularda destek verebilecek düzeyde eğitimli personellerdir.

  • Karel santral servisi uzmanlık derecesi 98%
  • Onarım Yüzdesi 85%
  • Teknolojik bilgisi Genel Kültür 95%